


50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Зроби своїми руками. Картинка з фольги. Робот.
Набір "Foil World Робот" (Стратег Арт. 700-6). Придумати картинку, розділити її на складові, вирізати їх і з'єднати деталі у готовий виріб допоможе у розвитку фантазії, стимулює роботу мозку, образне мислення, візуальне сприйняття та відчуття кольору.
А захоплююче з'єднання деталей у готової картинки допоможе розвинути моторику пальчиків, логіку та пам'ять, дитина отримує навички посидючості, акуратності та наполегливості у досягненні кінцевого результату. Незайвими будуть і позитивні емоції, які отримає дитина, збираючи своїми руками яскравий запам'ятовується.
У наборі виконано одне з основних вимог до іграшок - безпека та екологічна чистота. Виготовити картинку дуже просто – необхідно вирізати деталі з фольги різних кольорів за шаблоном та закріпити їх на підставі.
♦ Вік: 3+
♦ Розмір упаковки: 30 х 22 х 1 см.
♦ Комплектація: картон, фольга 6 кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 1 см |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Strateg |
| Довжина | 22 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |