
230 ₴
Мозаїка. Абетка й арифметика. 104 ел.
Мозаїка "Абетка та арифметика" (104 елементи). Розмір деталі – 2 см.
Згідні глухі – зелений колір; приголосні дзвінкі - блакитний колір; голосні – червоний колір; м'який та твердий знак - білі; арифметичні знаки та цифри - жовтий.
Чому корисно грати у мозаїку?
По-перше, гра з дитячим логічним конструктором (мозаїка) розвиває в дитині цілеспрямованість та вміння приймати самостійні рішення.
По-друге, дрібна моторика ручок, що розвивається, коли дитина збирає мозаїку чи пазл безпосередньо впливає на логіку та активний розвиток мови.
По-третє, розвиваючі ігри з мозаїкою позитивно впливають на сприйняття кольорів і розвиток художнього смаку у Вашого малюка.
Мозаїки для дітей – не просто набір кольорових фішок, які розташовуються у певному порядку. Це ефективний та захоплюючий засіб пізнання навколишнього світу для будь-якої дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кількість фішок | 104 шт. |
| Виробник | Технок |
| Матеріал | Пластик |
| Тип мозаїки | Класична |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |