




360 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип мозаїки | Мозаїка з великими фішками |
| Стан | Новий |
| Кількість фішок | 52 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 26 мм |
| Довжина упаковки | 19 мм |
| Висота упаковки | 18 мм |