



140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Кубики із пластику. Англійський алфавіт.
Набір складається з 12 кубиків з літерами українського алфавіту та малюнками. На кожній грані кубика – літера та зображення предмета, назва якого починається на цю літеру. Запаковано в картонну коробку.
| Упаковка | |
|---|---|
| Ширина упакування | 165 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кубики |
| Виробник | Технок |
| Вік | Від 3-х років |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |