
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Пенал-косметичка, на блискавці, 2 відділення, тканина/просочення, асорті
Пенал - косметичка на блискавці, має 2 містких відділення. Тканина - поліестер. Розміри 20*5*4см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 4 см |