

340 ₴
Пазл, 1000 деталей, 68х47 см. Spring in Paris.
Пазли Castorland 1000 елементів "Весна у Парижі" (C-104840) від всесвітньо відомого польського виробника Castorland.
Пазли виконані з якісного картону та відрізняються від конкурентів високою точністю різання. Помилитись при зборі головоломки дуже важко, тому що пазл має лише один варіант розміщення.
Пазли Castorland 1000 елементів "Весна в Парижі" (C-104840) мають яскраву привабливу коробку червоного кольору, запаяну в ПВХ плівку. Самі пазли всередині коробки, запаяні в поліетиленовий пакет.
Даний набір містить 1000 елементів і в зібраному стані має розмір картини 68 х 47 см.
Ідеально підходить як оригінальний подарунок!
Розмір картинки: 68 х 47 см.
Розмір коробки 35 х 25 х 5 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castorland |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Пазл |
| Стан | Новий |
| Тематика | Місто |
| Кількість складових елементів | 1000 шт. |
| Тип пазла | Класичний |
| Розміри | |
| Ширина | 68 см |
| Довжина | 47 см |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |