
150 ₴
Пазли 30 деталей, 32х23 см. Ферма.
Пазлы 30 деталей, 32Х23см. Ферма.
Пазли Castorland 30 елементів від всесвітньо відомого польського виробника Castorland. Пазли виконані з якісного картону та відрізняються від конкурентів високою точністю різання. Помилитись при зборі головоломки дуже важко, тому що пазл має лише один варіант розміщення.
Пазли Castorland 30 елементів мають яскраву привабливу коробку, запаяну в ПВХ плівку. Самі пазли всередині коробки, запаяні в поліетиленовий пакет.
Головоломка складається з 30 яскравих елементів і дозволить цікаво та пізнавально скрасити дозвілля у родинному колі або друзів. Складання пазлів - це надзвичайно корисне хобі, що розвиває мислення, що тренує пам'ять і уважність.
Пазли Castorland 30 елементів у зібраному стані має розмір картини 32 х 23 см.
Ідеально підходить як оригінальний подарунок!
Розмір картинки: 32 х 23 см
Розмір коробки 17,5 х 13 х 3,7 см
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 175 мм |
| Ширина упакування | 37 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 32 см |
| Основні | |
| Тип пазла | Класичний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Картон |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Тип | Пазл |
| Виробник | Castorland |