





2 150 ₴
Рюкзак для дівчаток Fairy Unicorn
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |