


350 ₴
Багатофункціональний та зручний пенал для хлопців. Пенал має 2 основних відділення - одне велике, друге менше за розмірами. Розкладається, також має місце для олівців під гумкою, та задній карман - сітку для канцелярських дрібниць. Застібається на замочок.
Матеріал - поліестер, розмір 20*8*7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДК |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Полиэстер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |