
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Висота | 3 см |