
260 ₴
Пенал голографічний шкільний з лазерним нанесенням та принтом.
Розміри: 18.5*6.5*7.5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина: | 18.5 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Висота | 7.5 см |