


370 ₴
Пенал, торгової марки Yes, ідеально підійде для учнів молодших класів.
Зручний, компактний, не займає багато місця у рюкзаку.
Пенал-книжка оснащений містким відділом без одворотів, що закривається на застібку-блискавку. Ручка, олівець, гумка - все буде впорядковано і красиво зберігатись усередині пеналу.
Зсередини його легко чистити від слідів ручки та олівця.
Кількість відділень: 1
Кількість додаткових одворотів: -
Матеріал: поліестер
Розмір: 13 х 21 х 3 см
Торгова марка YES пропонує широкий асортимент товарів для школи, виготовлених у колекційних дизайнах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Полиэстер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Висота | 3 см |