





2 450 ₴
Рюкзак Astrabag AB330 Cute puppy
Характеристики:
3 відділення
2 зовнішні кишені-сітки
Органайзер з брелоком у передньому відділенні
Металеві ручки на блискавках
Барвиста, принтована підкладка
Профільована, ергономічна спинка з додатковою жорсткістю
М'які лямки з регульованою довжиною
Укріплена ручка
Водонепроникний матеріал
Світловідбивні елементи на передній частині та лямках
Гумові ніжки на дні для захисту від стирання
Розміри: 39 х 28 х 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 670 г |
| Об`єм | 16.4 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |